• Iran
 • 5 سال پیش
 • آفلاین
 • 5 سال پیش

درباره من

پرداخت هزینه ثبت نام آزمون تافل اینترنتی TOEFL iBT

پرداخت هزینه ثبت نام آزمون تافل اینترنتی TOEFL iBTReviewed by بازارگردی on Aug 27Rating: 5.0پرداخت هزینه ثبت نام آزمون تافل toefl ibt از طریق کارت اعتباری در کوتاه ترین زمان ممکنپرداخت هزینه ثبت نام آزمون تافل toefl ibt از طریق کارت اعتباری در کوتاه ترین زمان ممکن
تافل TOEFL مخفف عبارت Test of English as a Foreign Language به معنای «آزمون انگلیسی به عنوان یک زبان خارجی» می باشد که بیش از ۸۵۰۰ کالج، دانشگاه، و آژانس در ۱۳۰ کشور نمرات این آزمون را می پذیرند.
برگزاری آزمون تافل به روش اینترنتی iBT از سال ۲۰۰۵ شروع و به تدریج جایگزین روش های کاغذی و کامپیوتری شد.

در واقع آزمون تافل می تواند گذرنامه شما برای تحصیل در هر کشور انگلیسی زبانی باشد. این آزمون در تاریخ های ثابت (بیش از ۵۰ بار در سال) برگزار می گردد و تعداد دفعات شرکت در این آزمون برای هر شرکت کننده نامحدود است، البته در یک بازه زمانی ۱۲ روزه نمی توانید بیشتر از یک بار در آزمون تافل شرکت کنید. زمان آزمون TOEFL iBT حدود ۴ ساعت و نیم می باشد.

در این نوع آزمون شرکت‌کنندگان بایستی در تاریخ‌های مشخص شده در محل حوزه آزمون حضور پیدا کرده و از طریق اینترنت آزمون را برگزار کنند. اعتبار مدرک این آزمون دو سال می باشد و فاصله زمانی بین شرکت در آزمون و دریافت نتیجه بر روی اینترنت حدود دو هفته می‌باشد. این آزمون در تاریخ های متعددی و در مراکز متعددی در ایران برگزار شده و داوطلبان آزادی عمل بیشتری در انتخاب تاریخ آزمون دارند.

پرداخت هزینه ثبت نام آزمون تافل TOEFL iBT و همچنین ریپورت های اضافی و تغییر تاریخ آزمون تنها بروش پرداخت با کارت اعتباری بین المللی می باشد.

دقت فرمائید که برای ثبت سفارش موارد مربوط به آزمون تافل به نکات ذیل توجه فرمائید.

اطلاعات مورد نیاز جهت پرداخت هزینه ثبت نام آزمون تافل TOEFL iBT

نام کاربری و کلمه عبور جهت ورود به اکانت شما در سایت https://toefl-registration.ets.org/TOEFLWeb/e xtISERLogonPrompt.do
شهر، تاریخ و مرکز (center) آزمون
شماره ملی یا گذرنامه
ملیت
ثبت سفارش پرداخت هزینه ثبت نام آزمون تافل TOEFL iBT

لینک شبکه‌های اجتماعی

مورد علاقه من

 • محبوب خنده حلال

  خنده حلال

  توسط itmanager اضافه شده در 1,158 بازدید / پسند

  گزيده برنامه درسهايي از قرآن حجت الاسلام والمسلمين قرائتيخنده حلال - حکمت‌هاhttp://www.gharaati.irhttp://t v.gharaati.ir

  ویژه

منتشر شده توسط علی بازارگردی

  متاسفانه موردی پیدا نشد

دنبال کنندگان

دنبال کردن